Interview s Robem Pattinsonem

1. prosince 2009 v 13:41 | Markét =) |  Interviews
Krásný upír: Je mladý, krásný a tajemný. Je novým idolem Hollywoodu protože představuje upíra ve filmu Stmívání, Edwarda Cullena. Interview s hercem který dal sbohem anonymitě.

SI: Mnoho vašich fanoušků vidí ve vás vaši postavu. Řekněte nám, kdo je skutečný Robert Pattinson?
Robert: Jsem mnohem víc nudný a méně fascinující než Edward, to je jisté. Rád čtu a mojí vášní je hudba. Když zrovna nenatáčím zajdu si do malé hospůdky, kde nikdo neví, kdo jsem. Bylo by ideální, abych byl jako Van Morrison ve svých začátcích. Jsem posedlý jeho prvním albem.SI: Myslíte jsi, že jste dobrý chlap, o kterým všichni mluví?
Robert: Vůbec ne! Přestal jsem na měsíc vycházet ven, protože jsem si byl nejistý sám sebou. Když jsem četl knihu Stmívání, neviděl jsem se vůbec jako Edward. Je popisován jako úžasný, zatím co já jsem... Chci jen říct, že nemám >čokoládový bar<. Ani jsem neměl ponětí, jaké to bude strávit čtyři hodiny denně v tělocvičně. Byl jsem jeden z posledních vybrán do filmu, vůbec jsem tomu nevěřil.

SI: Líbí se Vám teď kulturistika?
Robert: Ne, nesnáším to!SI: Jak uspět, abyste nepodlehl Vašim okouzlujícím fanouškům? Máte jich teď miliony...
Robert: Je to divné, protože se líbím dívkám, kterým je 12, ale také ženám kterým je 35. Myslím že fanoušci Stmívání jsou skvělý, jak mladí, tak i dospělé matky. Zatím jsem se nesetkal s dívkou mého věku, která by mi neřekla že miluje Edwarda. To mě drží nohama na zemi.SI: Americký tisk Vás prezentuje jako nástupce Orlanda Blooma. Jako nového Bristkého chlapíka, který všechny dostane do kolen. Co si o tom myslíte?
Robert: Je to divné, protože sám sebe nevidím jako hvězdu pro druhé. Mám konkrétní představu o tom jakou kariéru chci mít. Sám sobě jsem si slíbil, že se budu účastnit filmů se zájmem a ne proto, abych si vydělal peníze. Díky tomuto rozhovoru mě budete moci podráždit, kdybych vzal nějakou roli v kýčovitém filmu (smích).

SI: Jaké máte plány do budoucna? Ve Stmívání jste hrál 17tiletého kluka.
Robert: Kdysi jsem měl deník, do kterého jsem psal všechny své myšlenky. Psal jsem si ho od 15ti do 20ti let. Byl to deník, ve kterém byly nápady, scénáře ale taky vzpomínky. Možná bych ho měl teď spálit.SI: Jaký jste byl kluk?
Robert: Byl jsem velice stydlivý, uzavřený a neměl jsem žádnou sebeúctu. Nejhorší období jsem měl ve svých 17ti letech, protože jsem hledal své místo.

SI: Když jste se zmiňoval o tom deníku, psal jste tam i vaše příběhy, co se týče lásky?
Robert: Ano. Zamiloval jsem se pouze dvakrát v životě. Můj nejdelší vztah vydržel tři roky.


SI: Vaše vlasy jsou brány za novou chaotickou módu... Byl to váš nápad?
Robert: Je to to nejzábavnější, co se mi snad kdy stalo! Nikdy jsem si nemyslel, že vzhled bude takový problém. Chtěl jsem aby byly moje vlasy takové, jako když jsem ráno vyskočil z postele (smích). Neměl jsem moc rád, když mi vlasy upravovali a dávali make-up. Tak jsem navrhl, aby mi dávali pouze make-up, ale vlasy nechali, jak vypadaly, když jsem se vzbudil. Myslím, že to bylo perfektní, jak se dostat pod kůži upíra.


SI: A dnes?
Robert: Je to úplně šílené! Kadeřníci se vždycky pokoušeli udělat něco s mými vlasy před každým večerním vystoupením.SI: A co Vaše oči? Ve filmu jsou zvláštní.
Robert: Nošení kontaktních čoček bylo to nejkrutější, co jsem musel vytrpět. Mám velice citlivé oči a bylo to každodenní mučení. Vstával jsem ve čtyři hodiny ráno a musel si je nasadit. Bylo to hrozné, měl jsem celý den pocit, že mám v očích písek.

SI: A jste připraven nosit kontaktní čočky i pro další tři pokračování?
Robert: Nikdy! Už jsem řekl výrobcům, že musejí najít něco praktičtějšího. Mohou mi změnit barvu očí pomocí různých efektů. Už nikdy nechci vidět ty zatracený čočky! (smích)


SI: Chtěl byste být nesmrtelný jako vaše postava?
Robert: Ne. Možná jsem ještě příliš mladý, abych si uvědomoval radost z věčného života, ale nemám strach být starý a potom zemřít. Zeptejte se mě na smrtelné posteli, možná bych odpověděl jinak.

SI: Chápete, že lidi fascinují upíři?

Robert: Ano, protože jsem pil vlastní krev. Samozřejmě jsem se nekousnul, abych mohl pít krev, ale bylo to v reflexu, kdy jsem se řízl do prstu a prst pak strčil do pusy.

SI: Co chystáte na rok 2009?
Robert: Jediné mé přání pro rok 2009 je, že si oholím hlavu. Ale nevím jestli mi to výrobci filmu vlastně vůbec dovolí. (směje se)

Moje pozn.: tohle je starý rozhovor, ale Rob si naštěstí vlasy neoholil... :D:D:D to by snad neudělal! Vždyť má tak krásný vlasy! :) ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luccis Luccis | 4. března 2012 v 22:55 | Reagovat

jo už se ostříhal!! [:tired:]  [:tired:]  [:tired:]  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama