Říjen 2010

Time flies...

31. října 2010 v 12:52 | Markét
Dneska je to přesně rok, co jsem se nudila u počítače (mimochodem jsem u něj neseděla, ale ležela, protože jsme malovali obejvák a měli jsme všechno přestěhovaný do jiný místnosti a počítač byl na zemi :D) a tak jsem se rozhodla, že si založim blog.

Blog o Robovi, Twilight a dalších věcech, který mám ráda. Nevěřila bych, že mi vydrží tak dlouho. Je to zvláštní, ale pořád mě blog baví. :) Pořád mě baví si číst komentáře od vás a koukat, jak "hodně" je můj blog navštěvovanej (pro mě je necelých 25 tisíc fakt hodně :)).

Ale naopak mám dost často chuť blog uplně smazat. To je většinou vždycky, když si položím otázku: pro co tohle všechno dělám?! Kolik času jsem zmarnila u počítače... Je to uplně k ničemu a je to hrozná ztráta času!... Ale jsem si jistá, že kdybych blog opravdu smazala, tak bych toho určitě litovala...

Na druhou stranu bych blogu chtěla poděkovat. Ze tenhle rok se mi stalo hodně hezkejch věcí. Třeba když jsem někdy uprostřed listopadu spřátelila s Deedou a hodně jsme se skamarádily a dokonce jsme se v srpnu sešly v Praze. :) Taky jsem poznala hodně dalších skvělejch lidí mezi který patří Basee, Hell, Violet, Verča (která sice blog nemá, ale chodí na můj blog) a další... :)

Taky se mi staly na blogu fakt krutý náhody! Třeba v prosinci jsem zjistila, že mi na blog píše komentáře Domča, kterou znám a která bydlí nedaleko mě. Btw. teď spolu chodíme do školy. :D

Další obrovská náhoda se mi stala v březnu s B. (se kterou jsme byly už dlouho spřátelený). Zjistily jsme, že od sebe bydlíme jenom kousek a teď spolu taky chodíme do školy. :D Akorát ona je v 1C a já v 1D (ale máme třídy vedle sebe) a mimochodem chodí do třídy s Domčou. :D Fakt hustý...

about-rob-pattinson.blog.cz


...I když jsem téma blogu za poslední čas hodně změnila (z Roba na Vojtu, Nightwork a další), doufám, že sem pořád budete chodit. ;)

Toť asi vše, co jsem chtěla napsat. :)

Díky moc všem, který baví můj blog! :) Doufám, že mě bude bavit taky ještě dlouho.


Btw. Zejtra slaví narozky majitelka tohohle blogu... :D

Let's paint! :)

27. října 2010 v 10:33 | Markét
about-rob-pattinson.blog.cz

Ahoj! :) Tak se vám zase hlásim. :D

Já jsem tak strašně ráda, že jsou prázdniny!! ♥ Tyhle dva dny školy byly hrozný! Včera jsme psali z matiky a já se jak debil na to fakt hodně učila a stejně to bylo nakonec zbytečný. Dala tam těžký příklady a počítám s koulí... :(

Včera večer jsem byla kamarádům na prodloužený. :) Moc se mi to líbilo. ;) Za rok mě to taky čeká...

A dneska konečně budu malovat pokoj! Všechno z mýho pokoje je vystěhovaný a dneska jsem spala sice v mý posteli, ale v obejváku. :D Teď čekám na kamarádku, která mi má přijít pomoc. :) Budem doma samy, takže si to uděláme podle svýho. Doufám, že to bude vypadat trochu inteligentně... :D Nakonec jsem se fakt rozhodla pro fialovou barvu. :)

Takže, to je tak všechno. Mějte se hezky a užijte si prázdniny! :)

PS: Když už malovat, tak na fialovo! (To mi napsala na fb, Violet a hrozně se mi to líbilo. :D :))

The Reader

24. října 2010 v 12:16 | Markét
Včera jsem po dlouhý době koukla na televizi. Dávali Předčítače (The Reader). Slyšela jsem od pár lidí, že je to moc pěknej film, tak jsem ho chtěla viděta. Opravdu mě zaujal. Má dost krutej příběh...

...Jak daleko byste zašli, abyste uchránili tejemství?...
about-rob-pattinson.blog.cz

Myslim, že bych neuměla dobře shrnout děj, a tak ho kopíruju z osobnosti.cz


Příběh filmu Předčítač začíná v poválečném Německu. Teenagerovi Michaelovi Bergovi (Ralph Fiennes) se udělá špatně a domů mu pomůže neznámá třicátnice Hanna (Kate Winslet - hrála třeba Rose v Titanicu). Michael se uzdraví a Hannu najde, aby jí poděkoval. Rychle mezi nimi vznikne vášnivý, ale utajený vztah. Michael zjistí, že Hanna má ráda, když jí někdo předčítá knihy. I přes intenzitu vzájemných citů ale Hanna jednoho dne záhadně zmizí.

O osm let později se Michael jakožto student práv, který přihlíží soudům s válečnými zločinci, s Hannou znovu s úžasem setkává - potká ji na lavici obžalovaných. Když se dozvídá o její minulosti, odhaluje tajemství, které zcela změní jejich životy. Předčítač je mrazivý příběh o pravdě a odpuštění, o tom, jak se jedna generace vypořádává se zločiny té předešlé.Film byl natočen podle stejnojmenné knihy Bernharda Schlinka. Docela ráda bych si ji přečetla, ale mám rozečteno hrozně moc knížek a ještě povinnou četbu... :/ Takže to nechám asi na pozdějc...

Ještě pár fotek:
about-rob-pattinson.blog.cz
about-rob-pattinson.blog.cz
about-rob-pattinson.blog.cz
about-rob-pattinson.blog.cz
Jo a mimochodem, toho kluka dabuje Kryštof Hádek. Já moc nemám ráda český dabingy k filmům, ale Kryštof má hrozně příjemnej hlas, že se mi to líbilo dokonce i nadabovaný. :)

Kate Winslet dostala za tuhle roli cenu Academy Award v kategorii nejlepší herečka.

A ještě trailer s českými titulkami:


Určitě na něj koukněte. ;) Myslim, že je to docela hodnotnej film.

Is there any smart chemic?

22. října 2010 v 15:13 | Markét
about-rob-pattinson.blog.cz
 Hey guys!

Dneska byla hustá škola, tak jsem se rozhodla, že vám sem něco zase napíšu... Ale jestli vás moje kecy nezajímaj, klidně to nečtěte. ;)

Psali jsme z chemie. Ale protože jsem si včera nechala sešit i učebnici ve škole, tak jsem se nemohla učit. :D Takže jsem si dneska přivstala a šla do školy o půl hoďky dřív a učila jsem se. Kupodivu jsem se to stihla docela naučit a z písemky mám celkem dobrej pocit... (Ale to určitě znamená opak - že to budu mít blbě...). Psali jsme z názvosloví (sice jsme se to učili už na základce, ale teď jsme to trochu rozšířili..).

Hrozně by mě zajímalo, jak se pozná, jestli je HSO3 siřičitan nebo síran a to samý s HSO4. Pokud je tu někdo, kdo umí dobře chemii, tak mi prosím napište koment. :)

Další hrozná hodina byla fyzika. Učitelka zkoušela. Když vyzkoušela dva lidi, přestala jsem se bát, že vyvolá mě. Ale k mýmu překvapení vyvolala ještě třetího. A samozřejmě, že jsem to byla já.

Přinesla jsem jí sešit a ona mi hned dala pětku za to, že jsem neměla postup výpočtu domácího úkolu. Takže super no! Řikala, že když jí ho ukážu příště, tak jí (doufám!) smaže...

Vůbec jsem se na to neučila a když mi řekla, abych jí popsala výpočet sil na nakloněný rovině, tak mi po chvilce marnýho úsilí řekla za pět... Pak se mě díkybohu zeptala ještě na něco jinýho a to jsem uměla uplně dobře a tak udělala průměr z jedničky a pětky a dala mi trojku. :) Uuuuf! Trojka je DOBRÁ! :)

Další hodinu jsme měli češtinu. Učitel nám rozdal oznámkovaný diktáty. Dostala jsem jako jedna jenom ze dvou lidí ze třídy jedničku! :) Jsem ráda, že aspoň čeština mi ve škole jde. :) Nikdy mi čeština nepřidala těžká, baví mě a navíc máme hodně milýho učitele (je ta gay a to nekecám!, ale je v pohodě). :)


Mimochodem... Všichni určitě víte o zmizení Aničky. Já to docela hodně sleduju. Je to fakt hrozný! Teď jsem zrovna četla tenhle článek. Doufám a věřim, že se brzo najde živá a zdravá!

The Simpsons: Treehouse of Horror

21. října 2010 v 18:38 | Markét |  Twilight
Tohle video jsem našla u Deedou a hrozně se mi líbilo, tak ho sem dávám taky. ;)

Je to novej díl Simpsonů a kromě Daniela Radcliffa a Hugha Laurieho tam vystoupí i Edward Cullen. :D

Koukněte na promo video ;)


Vypadá to pěkně. :) Simpsonovi mám ráda, i když se na ně nekoukám pravidelně... Spíš jenom někdy. Ale když už se na ně koukám, tak mám vždycky hroznou chuť koukat na další a další díly. :) Je to hrozně návykový. :) A líbí se mi, jak je Matt Groening nakreslil. :)

Koule.cz: video z koncertu Nightwork

20. října 2010 v 14:48 | Markét |  Nightwork
S koncertem Nigtwork, kterej se konal před tejdnem, vás budu otravovat asi ještě dlouho... :D

Tohle video přináší Koule.cz - internetová stránka, která sponzorovala koncert.
Je to skvělý video, jsou tam rozhovory s Vojtou, Kubou a dalšími členy Nightwork a prostě super záběry z koncertu. :) Určitě se na něj koukněte. ;)


James se nezdá... :D

16. října 2010 v 21:50 | Markét |  Twilight
Tak tohle mě fakt rozesmálo! :D:D:D
about-rob-pattinson.blog.cz

DYKtátor Underground

16. října 2010 v 20:29 | Markét |  Nightwork
Dávám sem video z úžasnýho středečního koncertu Nightwork! Je to úplnej začátek koncertu, kdy tam Vojta zpíval v jeho supermanovskym oblečku. :D


Časem přidám další... Mimochodem, bude v prodeji celý záznam z tohohle koncertu na dvd... Datum vydání brzo zveřejní Nightwork na jejich oficiálních stránkách nightwork.cz. :)

Hlasujte pro Nightwork a Vojtu :)

16. října 2010 v 19:49 | Markét |  Nightwork
Nějak mě to nenapadlo sem napsat, teprve dneska, když jsem přes blog narazila na jednu fanynku Vojty a Nightwork, mi došlo, že bych to sem měla taky napsat. :)


Jestli máte taky rádi skupinu Nightwork nebo Vojtu Dyka, můžete je podpořit hlasovánim v Hudebních cenách Óčka a v Českém Slavíku Mattoni 2010.


Nightwork byli nominováni v Hudebních cenách Óčka v kategorii skupina roku.
Pokud chcete hlasovat, pošlete smsku ve tvaru HCO 12

A ještě v kategorii Pop-dance, kde můžete hlasovat smskou ve tvaru HCO 18.


Vojta byl nominován v kategorii zpěvák. Hlasujte pro něj ve tvaru HCO 2.

Všechny tyhle smsky posílejte na číslo 900 11 09.


Dále byli Nightwork (v kategorii skupina) a Vojta (v kategorii zpěvák) nominováni v Českém Slavíku Mattoni 2010. Ale protože je to hlasoání takový složitý a nechce se mi to tu popisovat, tak si to přečtěte tady. :)

Mimochodem, loni vyhráli Vojta i Nightwork ve Slavíkovi v kategorii Skokan roku. :)


Nightwork - Tepláky

16. října 2010 v 16:12 | Markét |  Nightwork
Takže sem dávám slíbenej nejnovější klip od Nightwork. Je to jejich první klip k novýmu cd Tepláky aneb kroky Františka Soukupa. Písnička se jmenuje samozřejmě Tepláky. :D

Poprvý jsem ten klip viděla na středečnim koncertu v Praze. Je fakt luxusní! :D A ta písnička je skvělá! :) Obzvlášť ten text!

Všem to tam moooc sluší! :D :)

Nightwork - Maja

15. října 2010 v 15:09 | Markét |  Nightwork
Tuhle písničku taky možná znáte. Je to přezpívaná verze Včelky Máji. :)

Má úplně jinou melodii, ale stejný slova. Mám jí fakt ráda a ten klip je super, i když Nightwork o ní na svých stránkách píšou, že vznikl za necelých 20 minut a že ostatně podle toho trochu i vypadá...

Je pravda, že je hodně jednoduchej, ale v tom je originální. Všichni tam jsou tak uvolněný a Vojta tam zpívá s ovladačem na televizi a ty jeho a Kuby zuby nemaj chybu. :)


Nightwork - Globální oteplování

15. října 2010 v 14:55 | Markét
Tak tuhle písničku asi všichni znáte. Je stará asi 2 roky a je to myslim úpně 1. písnička od Nightwork. Když to byl velkej hit před dvěma roky, tak jsem si myslela, že je to jenom nějaká sranda a nebrala jsem tu písničku a ani Nightwork moc vážně. Teprve, když jsem slyšela jejich další písničky jako třeba Maju, jsem je začala mít ráda.

Ale jako tahle písnička je taky super. :D A ten klip je fakt povedenej... až na to líbání... Ale tak zase je vidět, že to chtěji mít Nightwork fakt dobře udělaný a proto se v klipu líbaj Vojta s Kubou, i když ani jeden z nich neni gay...


Ale rozhodně tahle písnička lidi pobaví. :D A je to příjemná melodie... taková hrozně chytlavá... taková teplá... :D:D:D

Tady najdete video, jak se klip natáčel a povídaj tam členové skupiny. Je to dobrý video. :D Na konci je vidět, jak je Vojtovi trapně... :D Nebo aspoň mě se to zdá...

Vojta nazpíval Globální oteplování v dalších 3 jazycích!

Vojta je fakt borec! Opravdu umí všemi těmito jazyky a nenazpíval tu písničku aniž by nevěděl, co zpíval. Mimochodem, předevčírem na koncertě zpíval i španělsky. :) Ale to nevim, jestli umí opravdu španělsky a nebo jenom tu španělskou písničku...

Každopádně je Vojta fakt chytrej člověk. Ale to už nepatří k tématu... :)

Vojta, Kuba, Kuba, Honza, Ondra, Franta

15. října 2010 v 14:38 | Markét |  Nightwork
Biografie české skupiny Nightwork
zkopírovaná z jejich oficiálních stránek www.nightwork.cz.
.....................................................


Jsme skupina, která se snaží v první řadě rozveselit a pobavit publikum. Důvodem tohoto směru je fakt, že herci/muzikanti inklinují míchat obě profese dohromady a nacpat do vystoupení něco navíc, dobrým modelem se zdá být parta "polocvoků" kteří se nestydí za svojí demenci - lidé se mají alespoň o čem bavit. Od tohoto bodu se odvíjí celá naše snaha jak po stránce koncertní, tak i hudební.
Mezi písně, které jsou nejvíce platné tomu kam směřujeme, patří koleda V
ánoční čas, remake písně Včelka Mája a novinka Globální oteplování-Já jsem Gay, která vznikla ve čtyřech jazykových mutacích. Velká část našeho repertoáru je taneční h
udba, která je inspirována discofunky ze 70 lety, dále písně na africké a jihoamerické motivy a sem tam zabrousíme do operní scény. Písně které hrajeme jsou převážně autorské, využívající současná hudebními aranžmá a elektronické zvuky.

Členové:

Vojta Dyk - zpěv
Kuba Prachař - zpěv, kytara
Honza Maxián - zpěv, klávesy
Franta Soukup - zpěv, rap, klávesy
Ondra Sluka - bicí
Kuba Antl - baskytara
about-rob-pattinson.blog.cz

Nightwork mě oddělali...:D

15. října 2010 v 13:55 | Markét
.
Čus lidi!

Dneska jsem nebyla ve škole, protože jsem onemecněla a můžou za to Nightwork. :D Už včera mě hrozně bolelo v krku a nemohla jsem mluvit a strašně mě pálely oči, ale i tak jsem šla do školy. Asi 10 lidí se mě ve škole ptalo, proč brečim. :D A já jim ze srandy odpovídala, že se mi stejská po Vojtovi... :D Vážně nešlo slzy zastavit! A hrozně to pálelo... Ale tak zase si řikám, že se tak pozná dobrej koncert... Že jste po něm úplně zmoženi... :D A tohle se jim teda povedlo! :)

...Dneska ráno mě oči pálely ještě víc a mluvit jsem mohla ještě hůř. Takže jsem šla k doktorce. Ta mi řekla, že mám zánět spojivek a zánět v krku. Ten krk bude brzo v pohodě, ale ty oči nevim... Fakt mi pořád tečou slzy... :/ Na mě musel bejt pohled, když jsem si šla pro mast do lékárny... Taková bledá "ubrečená" holka s červenejma očima, která ještě navíc nemůže mluvit...:D Ale tak aspoň jsem si odpočinula od školy. :D Uklidila jsem doma, malovala jsem, přišly mě navštívit kámošky...:D Prostě si užívám volno. :)

A celej den poslouchám nový cd NIGHTWORK. :) Je to fakt bomba!

A teď se vrhnu na přidávání článků, když mám dneska volno.

Koncert NIGHTWORK

14. října 2010 v 16:07 | Markét
Myslim, že tohle bude ten nejdelší článek na mym blogu... Takže se připravte! :D (A nebo si to vůbec nečtěte, pokud se vám nechce.)

about-rob-pattinson.blog.cz
Takže klik na CČ, pokud jste připraveni! :D

Rob's parents and sister

13. října 2010 v 14:35 | Markét |  others
Hej, hustý!! Nový fotky Robových rodičů a sestry Lizzie. Rob je strašně podobnej svýmu otci!!!
Já v něm vidim fakt velkou podobu! Příde vám to taky? Má jeho úsměv a hlavně barvu očí a matčiny rysy... žejo?

Co myslíte? Jak bude vypadat Rob, až mu bude jako jemu otci?

Ach, krásná Praha! :)

11. října 2010 v 15:33 | Markét
Čau lidi! :) Omlouvám se, že na blog poslední dobou hodně kašlu... Nebudu se vykecávat na gympl a učení... to ne, i když toho máme docela hodně, tak já si vždycky najdu nějakej čas na počítač... :D Ale důvod, proč sem moc nechodim je takovej, že jsem skoro každej den venku a užívám posledních hezkejch teplejch dnů jako je ten dnešní. :) I dneska se chystám ven, i když se musim učit biologii...

Včera jsem byla v Praze. Jen tak na výletě s rodinou a se známejma. Prošli jsme nábřeží Vltavy, Karlův most, Pražský hrad... prostě klasika jako vždy. :D Ale i tak mě to baví. :) Prostě mám Prahu ráda. :) Pak jsme jeli na Chodov a výjimečně jsem si nic nekoupila. Teda co se týče oblečení...

Ale místo toho jsem si koupila LÍSTKY NA STŘEDEČNÍ KONCERT NIGHTWORK!!! :)))

Plánovala jsem to už delší dobu, že bych hrozně ráda šla na jejich koncert. Ale bohužel nebyl žádnej v blízkosti domova a bylo by to kompikovaný... Ale protože mám kamarádku (no dobře je to spíš mamky kamarádka, ale já jí taky považuju za kamarádku :)), která by se mnou a s mojí mamkou jela ve středu do Prahy, tak jsme se rozhodly, že fakt pojedem. :) Chtěla jsem koupit lístky přes net, ale bylo to takový složitý, takže se mi fakt hodilo, že jsme zrovna včera byli v Praze na Chodově a mohla jsem koupit lístky v Bontonlandu.

Hrozně se těšim! :) Budou tam křtít jejich nový cédéčko, takže to bude velkolepý! :)
Nightwork
Mám Nightwork hrozně ráda. Jsou to strašně hustý týpci! :D Nemyslim jenom Vojtu, ale i Kubu Prachaře, Jana Maxiána... všechny prostě! :D Podle všech videí na youtube vidim, že jejich koncerty nejsou jenom o zpívání, ale je to prostě obrovská show! :)

Ještě si poslechněte jednu z mejch nejoblíbenějších písniček od Nightwork. ;)
Jmenuje se Kde tě mám hledat a zpívá ji Vojta Dyk, Lusy Zubková a František Soukup.
↓ Klip na ní neni, tak sem aspoň dávám záznam z Noci s Andělem, kde vystupovali. ↓
(Všimněte si jejich super oblečků. :D)


Tak se mějte a užijte si hezký počasí! :)

Jodelle's sweet sixteen

9. října 2010 v 17:40 | Markét |  Jodelle Ferland
Dneska slaví 16. narozky Jodelle Ferland. Je o 23 dní starší než já. :D
Jodelle mám moc ráda. Nejenom jako Bree, ale i v Silent Hill.
Takže přeju vše nej! :)
Jodelle

¡Hola! ...I wanna speak Spanish! :D

6. října 2010 v 18:03 | Markét
Čus lidi! :)

Musim vám říct, že jsem se naprosto zamilovala do hudebního stylu SKA! Teda líbily se mi některý písničky už dřív (třeba Nafoukanej chlapeček od Tleskače nemá chybu! :D), ale teprve nedávno jsem objevila španělskou SKA skupinu SKA-P, který maj všechny písničky naprosto perfektní! :) Teda spíš mě k ní dovedl můj super, nejvíc v pohodě, skvělej kámoš, kterej je velkej SKA a punk fanoušek. :)

Cannabis - tuhle mám od nich asi nejradši. (Jinak k tomu názvu - hledala jsem ve slovníku, co to je španělsky a nic jsem nenašla. Až Google translater rozpoznal, že je to francouzsky konopí. :D Ale jinak zpívaj všechno španělsky...)


Pak je ještě super tahle.

Ach jo, španělština je tak krásná řeč! ♥ Mně se vlastně líběj všechny románský jazyky... Hrozně mě mrzí, že se neučim španělštinu. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli si mám vybrat jí nebo francouzštinu, ale nakonec jsem si vzala francouzštinu. Teda francouzština je taky hrozně hezkej jazyk a strašně moc mě baví, ale já bych si k ní přibrala i španělštinu. Bohužel to nejde. :-/ Nejradši bych z rozvrhu vyhodila třeba děják (ten předmět naprosto nesnášim!) a třeba OSZ (uplně zbytečnej předmět - něco jako občanka na základce) a místo toho bych si dala španělštinu...

Ale tak řikala jsem si, že bych se mohla španělsky učit třeba po střední... Sice to je ještě daleko, ale já na to nezapomenu!!! :D

Photos of Rob and Kristen in LA

5. října 2010 v 20:33 | Markét |  Robsten
Tohle jsou fotky ze včerejška. Rob je na nich konečně oholenej!!! A je tam i Kristen...
Já nevim proč, ale vůbec mě to "nevzrušuje", že byli Robsten někde spolu...:D
Teda je pravda, že jsem nikdy nebyla moc velkej fanoušek Robsten, ale teď už mi to neřiká vůbec nic... Ale fanynka Roba jsem byla HODNĚ velká...


...Myslim si, že platonická láska přestane existovat, když se objeví ta PRAVÁ. (Teda aspoň to je takhle u mě...♥)

about-rob-pattinson.blog.cz
další fotky v CČ