Listopad 2010

Wet in the phycics lesson :)

29. listopadu 2010 v 16:22 | Markét
Čau lidi! :)
Mám po dlouhý době uplně skvělou náladu! :) Minulej tejden to bylo hrozný, každej den depka ze školy, blbý známky, testy, nešťastně zamilovaná (teda to jsem furt no :D)... V sobotu jsem šla do bazénu celá natěšená, že dám osobní rekord a uplavu bez přestávky víc jak 50 bazénů a když tam vejdu, tak zjistim, že tam jsou závody a pro veřejnost je zavřeno. Takže se mi zase zkazila nálada... Prostě blbej tejden. :(

A dneska, první věc, co mi zvedla náladu - když jsem se vzbudila, všude strašně sněhu a pořád sněžilo! :) Fakt nádhernej pohled z okna. Pak ve škole jsem se o první hodině dozvěděla, že jsem dostala dvojku ze čtvrtletky z matiky! :))) Jsem fakt šťastná! Učila jsem se na ní hrozně moc, tak jsem ráda, že to nebylo marný. :D Ještě si potřebuju zlepšit chemii (mám tam 5 a 3 :/ ale s našim chemikářem netušim, jak si to zlepšim...) a biologii. O poledce jsme se s kámošema ze třídy koulovali. :D Byla to hrozná sranda. :D Jeden kamarád mě vyválel celou (včetně obličeje) ve sněhu, takže příští hodinu o fyzice jsem byla hrozně mokrá. :D Po dlouhý době mě bolelo smíchy břicho. :)

Taky jsem začala číst knížku Ďábel a jiné povídky od G. de Maupassanta a líbí se mi to. Dneska se naštěstí nemusim moc učit. :) Zejtra píšem jenom z češtiny a angličtiny a to je v pohodě. Celkově jazyky mi jdou. I francouzština. :))

Ta dnešní dvojka ze čtvrtletky mi dodala sebevědomí. Já prostě musim!!! dostat ve středu z testu z chemie dobrou známku! Protože za tejden je rodičák a naši vůbec netuší, že mám tak blbý známky... :D

To je asi tak všechno. Mějte se hezky a užijte si sníh. :)


Btw. neviděli jste v sobotu Slavíka? Vojta vyhrál v kategorii zpěvák 3. místo a stejně tak Nightwork v kategorii skupina. :) Nejlepší byl ten jejich a Vojty proslov... :D

Twilight poster gets a Disney remake

29. listopadu 2010 v 9:23 | Markét |  Twilight
Trochu upravenej plakát Twilight ve stylu Disneyho. :D
about-rob-pattinson.blog.cz

The newest outtake of Rob

28. listopadu 2010 v 16:26 | Markét |  Photoshoots
Objevila se další nová fotka.

Hmm, už nevim, co k tomu psát. :D Je to furt dokola...
Pozor, všichni Nightwork fanoušci! :D

26. listopadu 2010 v 18:42 | Markét |  Nightwork
Jestli máte rádi kapelu Nightwork, tak se koukejte dneska od 21:25 na čt2!
Bude tam hodinový záznam z jejich koncertu, kterej proběhl 13. října 2010 v Praze v Incheba areně. :)

Já tam byla (i když to tu píšu už asi po padesátý :D) a bylo to úžasný! :) Hrozně se na to dneska těšim, dokonce ani nikam večer nejdu, abych se na to koukla. :D
about-rob-pattinson.blog.cz

More outtakes of Rob

26. listopadu 2010 v 18:32 | Markét |  Photoshoots
Zase tu pro vás mám nový fotky z Robova shootu. :)

Líbí se mi tahle ↓ :)
about-rob-pattinson.blog.cz
A taky ta 1. a 3. :)

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com


Feathers..:)

25. listopadu 2010 v 16:35 | Markét |  Breaking Dawn
Tuhle fotku zveřejnil režisér BD Bill Condon na svém twitteru se zprávou: "Happy Thanksgiving and a crazy Black Friday to all of you and yours."

(Myslim, že všichni rozumíte. ;))

Ruka Belly plná peří........♥ :D Nemůžu se dočkat! :)
about-rob-pattinson.blog.cz

New/old BTS photos of Twilight

25. listopadu 2010 v 15:57 | Markét |  Twilight
Tak tohle jsou fakt zajímavý fotky. :) Jsou z natáčení scény z Twilight, když Jacob vypráví Belle legendy o vlkodlacích a upírech.

↓ Tahle mi příde hrozně vtipná :D jak je tam Rob v tak fešném oblečku a k tomu ty brejle..:D
Water for elephants - release dates

24. listopadu 2010 v 21:14 | Markét |  Water for elephants
Mám tu pro vás nějaký data, kdy bude v kinech Water for elephants. Bohužel ještě nebylo zveřejněno datum českých kin. :(

USA - 15. dubna 2011
Bulharsko - 15. dubna 2011
Belgie - 27. dubna 2011
Francie - 20. dubna 2010
Nizozemí - (asi) 14. dubna 2011
Německo - 14. dubna 2011
Dánsko - 12. května 2011
Švýcarsko - 14. dubna 2011

A ještě novej plakát:
about-rob-pattinson.blog.cz
Na ten film se nemůžu dočkat! :) Bude to změna po TS a Remember Me. Teď jsem si vzpomněla, že jsem sem ještě furt nenapsala, o čem WFE bude. Pokusim se to brzo napsat, ale teď ne. Celý odpoledne se učim matiku a ještě musim :/, zejtra totiž píšem čtvrtletku! To bude horor!!!

Mimochodem, co řikáte na ten sníh venku? :D Já jsem na jednu stranu ráda, že už sněží. Je to hrozně hezký, když padaj vločky. Ale na druhou stranu mě štve, že už je fakt zima. Ale zase se těšim na Vánoce! :) Přesně za měsíc! ;)

New outtakes of Rob for TV Week

23. listopadu 2010 v 18:07 | Markét |  Photoshoots
Objevily se zase nový fotky s Robem z shootu pro TV Week. Některý jsou pěkný, ale některý se mi moc nelíbí...

Tahle je podle mě nejpovedenější ↓ :)
about-rob-pattinson.blog.cz
Ale třeba ta 1. a 2. zleva se mi moc nelíbí... A vlastně ani moc ne ta vpravo. Já nevim, ale nevidim v tom žádnou "profesionalitu". Ta fotka neni zaměřená ani na Roba a ani na to pozadí. Prostě tak nějak divná fotka... A celkově mi ty fotky přijdou hrozně neprofesionální... Já nemám co řikat samozřejmě, protože nejsem žádná fotografka, ale myslim, že je mnohem víc lepších shootů s Robem.

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

imagebam.com.imagebam.com

Verona

22. listopadu 2010 v 17:10 | Markét |  Moje výkresy
Tenhle obrázek jsem kreslila sice už v srpnu, ale teprve teď jsem si vzpomněla, že bych ho sem mohla dát. :)

Je na něm koloseum a kousek náměstí v krásný Veroně. :) Je to úžasný město! Líbilo se mi asi nejvíc ze všech měst, ve kterejch jsem byla v červenci v Itálii. Možná ještě Milano bylo taky tak hezký, ale na můj vkus až moc velký...

Kreslila jsem uhlem, formát A3.


Obrázek jsem dala kamarádovi, kterej nás do Itálie vzal a ten nápis jsem tam napsala schválně pro něj. :)) Jestli vás zajímá, co to znamená, přeložte si to. :D

Déjà vu

22. listopadu 2010 v 15:49 | Markét
O déjà vu jsem jednou už na blogu psala, ale když je to teď jako téma týdne, tak se zúčastnim a znova něco napíšu.

.

Takže déjà vu (z francouzštiny - již viděno) mě už delší dobu zajímalo. Kdo nevíte, co to je, tak je to takovej ten pocit, kdy si myslíte, že už se vám něco jednou stalo, že už jste to viděli, že už jste to zažili... Někdo to spojuje s minulými životy, někdo se sny...

My jsme se ve škole o OSZ (něco jako občanka - ale trochu konkrétnější, momentálně máme psychologii) učili něco jinýho. Většinou si o OSZ kreslim nebo čtu knížku, ale protože jsme se učili o déjà vu, tak jsem výjimečně dávala pozornost. :D

Učitelka nám řikala, že to s minulými životy ani se sny nemá nic společnýho a ani nic "magickýho" to ve skutečnosti neni. Déjà vu se lidem stává, když se na něco podívají a jedna mozková hemisféra to vstřebá rychleji než druhá. A vlastně v mozku si to "promítnete" dvakrát. Tim pádem máte pocit, že už jste to někdy viděli.

Nevim, jestli je to pravda, ale zní to logicky.

Každopádně ta varianta s minulými životy a sny by byla víc.. vzrušující. :D Mimochodem déjà vu se mi stalo zrovna dneska o zemáku, když nám učitel kreslil na tabuli značení vrstevnic v mapách. Nakreslil pět čar a říkal přitom, že se vrstevnice značí po pěti metrech. Potom tu čáru nahoře umazal a vepsal tam nadmořskou výšku 445 m - a přesně u toho jsem měla pocit, jako bych to už někdy v minulosti viděla. Dokonce i to číslo!

Jestli je to fakt jenom tim, že jedna moje mozková hemisféra zapracovala rychleji než druhá, tak je to vlastně uplně zbytečný to tady popisovat.

Vlastně je celej tenhle článek zbytečnej. :D Takže promiňte. :) Snad vám tenhle článek dal aspoň to, že teď už víte, co je to déjà vu. (Pokud je teda pravda to, co jsme se učili ve škole.)... ;)


Eclipse DVD spots

22. listopadu 2010 v 15:35 | Markét |  Eclipse
Objevily se 4 nový tv spoty k dvd Eclipse. Ty první dva jsou takový nic moc - myslim, že se díky nim moc lidí nenaláká... Jsou tak nějak nudně udělaný... (Obzvlášť, když v tom 2. hraje ta hrozná písnička... Omlouvám se těm, kteří ji maji rádi, ale mně se fakt nelíbí...) Podle mě je v reklamě potřeba trocha akce, takže ten 3. a 4. naláká hned víc lidí. ;)

"Bella's choice"


"Bella loves Edward"


"Holiday"


"Epic"


Dvd by mělo vyjít 4. prosince, ale samozřejmě v ČR to nečekejte dřív jak v dubnu... tipuju... :D

Sexy ass!

20. listopadu 2010 v 18:37 | Markét |  Breaking Dawn
Hustý!!! Já si předtim vůbec nevšimla, že má Rob vidět své pozadí. :D
about-rob-pattinson.blog.cz

Malování :)

19. listopadu 2010 v 15:46 | Markét
Vzpomněla jsem si, že jsem se vlastně ani nezmínila, jak dopadlo malování pokoje. Takže to tu píšu teď. ;)

Kámoška mi nakonec nemohla přijít pomoct, takže jsem se do toho pustila sama a fakt jsem ho vymalovala uplně celej sama! :D Dělala jsem to tři dny a celkem mě to bavilo.

Nakonec jsem se rozhodla, že nebude jenom fialovo-bílej, ale aby to pokoj trochu rozzářilo, rozhodla jsem se ještě koupit takovou žluto-oranžovou barvu. Určitě jsem udělala dobře, že jsem tam přidala nějakou veselou barvu. Líbí se mi to mnohem víc. :)

Takže pokud někdo plánujete vymalovat si pokoj, tak tady je trocha inspirace. ;) Dřív, dokud jsem to sama nezkusila, bych si ani moc nemyslela, že se k sobě hodí tyhle dvě barvy.

about-rob-pattinson.blog.cz

(Na týhle fotce je to ještě nedoschlý, tak se nedivte, že tam jsou takový fleky. :D)
Dovolila jsem si vyříznout výhled z mýho okna pro zachování identity... :D

Nejhustější bylo, když jsem malovala ten strop. :D Na štafle bych se bála a myslim, že by mi ani rodiče nedovolili si to malovat sama, obzvlášť, když jsem byla doma sama a kdybych spadla, nikdo by mi nepomohl... Takže jsem si vzala můj stůl, polepila ho balícim papírem, aby se neumazal a stála jsem na stole a malovala strop. :) Zní to asi divně a hrozně amatérsky, ale šlo to dobře. :)

Pak jsem si tam udělala takovou.. ehm.. dekoraci. :D
about-rob-pattinson.blog.cz
Našla jsem inspiraci k tomuhle nápadu na nějakejch stránkách, kde se daji koupit nalepovací šablony na zeď (něco jako tapety) s různejma vzorama a tvarama. Ta samolepka stála 1000 Kč. To mi přišlo dost, takže jsem si to udělala sama. :D Jednoduše jsem si vzala plochej tenkej štětec a namalovala to tou fialovou barvou. Ušetřila jsem tisícovku a navíc bych řekla, že to vypadá líp namalovaný vlastní rukou než nalepený. :)

Takhle to vypadá z dálky.
about-rob-pattinson.blog.cz
Btw., můžu vám i říct, jaký barvy jsem použila. :D Byly to barvy primalex fortissimo - punk a pop a pak ještě bílá od primalexu na sádrokarton. :D

Jsem hrozně ráda, že jsem si to tam tak vymalovala. :) Dřív jsem měla pokoj světle růžovej - ale nedivte se, tu barvu jsem vybírala, když mi bylo 10 let. :D


To je asi vše. Jsem hrozně ráda, že je už pátek. Dneska večer jedu s mojí sestrou na oslavu osmnáctin mýho kamaráda... Bude to asi hodně velká akce... :D A taky se musim o víkendu hrozně učit. :/ Nemůžu si stěžovat, protože je to moje vina, že jsem si vybrala gympl, ale vůbec se mi do toho nechce... :( Tak se mějte hezky! :)

Aktualizace: Pokusila jsem se o novej design. Já vim, že je hodně podobnej jako ten minulej, jenom jsem vyměnila obrázek v záhlaví (protože poslední dobou sem dávám spíš o Twilight, takže je mi blbý tady mít fotku Vojty...), pak okraje stránky jsem změnila, trochu menu a celkově jiný barvy - takový... podzimní. :) Do záhlaví jsem dala schválně fotku z Twilight, protože mám prostě film Twilight nejradši (ale je možný, že ho trumfne Breaking Dawn ;)).

Líbí se vám? Já vim, neni to nic extra, ale já nic lepšího neumim. :DMenší recenze na Harryho Pottera a Relikvie smrti - 1. část

18. listopadu 2010 v 20:09 | Markét
Tak už jsem doma. :D Jsem ještě plná dojmů, tak to sem píšu hned teď. ;)

Takže film se mi fakt líbil. Řekla bych, že to je zatim nejlepší díl. Dokonce lepší než čtyřka a to je co říct, protože ta mě fakt hodně baví. Po šestce, ve který se toho moc neděje (nebo aspoň mně to tak přijde), má tenhle díl takovej... šmrnc :D (to je hrozný slovo, ale výstižnější mě nenapadlo). Pořád se tam něco děje. Je rozhodně nejnapínavější a má hodně lekacích scén. Fuj, někdy jsem tam uplně skákala na sedadle. :D Obzvlášť při scéně, když jsou Harry a Hermiona u "Batyldy Bagshotový" a na půdě se z ní promění Nagini...

Navíc bych řekla, že to tam i Danielovi jako Harrymu docela sluší. Ne jako v pětce a šestce, kde je fakt ošklivej... Ale zase na druhou stranu se mi nelíbí, jak tam má Ron trochu vousy. A Hermioně to tam jako vždycky hrozně sluší. :)

Jenom mě pěkně naštvalo, že Hagrida (a zdá se mi, že i jiný postavy) nadaboval někdo jinej. To ta postava hned přijde o takovej důležitej charakteristickej rys, protože hlas Hagrida v češtině je naprosto jedinečnej.

Konec byl hrozně smutnej. Nevim, jestli to sem mám psát, protože je dost možný, že si tohle bude číst někdo, kdo knížku ještě nečetl a ani film neviděl.

Takže spoiler pod perexem, ale kdo chcete být překvapen, tak neklikejte.

I am super excited!!!

18. listopadu 2010 v 16:22 | Markét
Už za hodinu!!! Uvidim HARRYHO POTTERA A RELIKVIE SMRTI!!! :)) Už z toho začínám bláznit, jsem hrozně nedočkavá!

Je to hrozně divný, ale světová premiéra je 19. listopadu (je to napsaný na oficiálních stránkách HP) a já na to jdu už dneska - 18. listopadu do našeho malýho sociálního kina u nás ve městě. :D
Tady jsou filmy vždycky měsíc a půl po premiéře v ČR! Natožpak po světový premiéře...

Je to fakt divný... Chápete to někdo?

Česká Republika asi nejspíš přebrala první místo ve světových premiérách... :D

Miluju všechny knížky i filmy Harryho! :)
Sedmičku jsem četla naposled před dvěma rokama a tak jsem si to půjčila v knihovně znova, abych si to připomněla, než to bude v kině. Takže jsem připravená, dokonce jsem už udělala i popcorn pro mě a kámošku, protože v našem sociálnim kině něco takového nenajdete. :D

Koukněte na trailer:


To bude skvělý!!!

Tak já letim! :D Čáááu!

PS: Tohle je fakt strašně napsanej článek, ale já vážně myslim už jenom na Harryho... :D

My best friend

17. listopadu 2010 v 18:48 | Markét |  Moje výkresy
Po dlouhý době jsem nakreslila něco, co se i mně líbí. Od tý doby, co jsem na gymplu, nemám na kreslení čas... Konečně v pondělí večer jsem se nemusela na nic učit a tak jsem nakreslila tenhle obrázek.


Kreslila jsem giocondou, formát A3. Je to obrázek pro mojí nejlepší kámošku, která má dneska narozky, takže jí to dám. :) Jasně, že mám pro ní ještě něco dalšího... :D

Na obrázku je samozřejmě moje kámoška s krabicí přes hlavu. :) Kreslila jsem podle fotky, kterou jsem vyfotila asi před dvěma měsícema, když jsme si užívaly hezký počasí na molu u rybníka. :)

Ugh! New photos of filming BD

17. listopadu 2010 v 14:45 | Markét |  Breaking Dawn
wow, tyhle fotky jsou úžasný! ♥ já jsem asi fakt úchyl, ale nejvíc se těšim do kina na ty erotický scény :D ...ale přiznejte si to... že nejsem jediná? ;))

(tuhle jsem si dovolila trochu barevně vylepšit :))
about-rob-pattinson.blog.cz

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

a další pod perexem


BooBoo Stewart takes his shirt off!

15. listopadu 2010 v 21:16 | Markét |  BooBoo Stewart
Na tohle video jsme dneska koukaly s holkama ve škole o informatice (bez zvuku) a upřeně jsme hleděly do mýho monitoru, kdy už odhalí své tělo. :D Na nás musel bejt pohled, takový vykulený oči... :D


Má sexy vypracovaný břišní svaly. :)

Lucky fan...

14. listopadu 2010 v 19:33 | Markét |  Breaking Dawn
Našla jsem jednu strašně pěknou fotku s Robem a Kristen a fanynkou. Je to fotka asi z dneška..?, když odlétali z Brazílie.

Oooh! Tady je Rob úžasnej! ♥ Vypadá tu jak Tyler Hawkins. :) I tu mikinu má podobnou, jako měl v RM.
about-rob-pattinson.blog.cz