Březen 2011

New stills of WFE

31. března 2011 v 21:54 | Markét |  Water for elephants
Zase další nový fotky z WFE. :)


tahle je úžasná!


imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

WFE photos for Entertainment Weekly

30. března 2011 v 18:47 | Markét |  Water for elephants
Rob a Reese nafotili nový promo fotky k WFE.
..Tyjo, Reese je hrozně malinká a hubená.
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Už jenom asi 50 dní! :)

Uřvanej smrad :D

27. března 2011 v 23:01 | Markét |  Moje výkresy
Po dlouhý době jsem něco namalovala. Chtěla jsem zkusit něco novýho a tak jsem vzala netradičně vodovky, anilinky a bílou temperu a stvořila tohohle hnusnýho uřvanýho smrada. :DMoc nekoukejte na detaily. Je to spíš na koukání z dálky. Vidim v tom trochu impresionismus... :D

Jen tak pro zajímavost, inspirací byl tenhle kluk. Ze začátku jsem to malovala podle něj, ale pak už mě nebavilo koukat do notebooku a tak jsem si malovala podle sebe, takže se nedivte, že je to docela jiný. :)

Vybrala jsem si fotku tohohle kluka, protože jsem jednou u Lennroe četla, že nakreslit brečící dítě je nejtěžší. Tak jsem to chtěla zkusit a fakt to nebylo lehký a vlastně ani nevim, jestli se mi to povedlo... Každopádně jsem s tim spokojená, protože to je poprvý, co se mi povedl nějakej obrázek vodovkama. Vlastně mě ani dřív nebavilo malovat, ale myslim, že mě to po dnešku začalo bavit. :)

Kritika je vítána. :)
The spring. La primavera. Le printemps. Der Frühling. (Tyjo, tolika řečma už umim říct jaro :D)

21. března 2011 v 22:07 | Markét
Čus lidi! :) Radujte se! Je JARO!! :D

Ach, jak já jsem šťastná. I když mám ráda sníh, zimu, zimní sporty atd., tak na jaro jsem se už těšila. :)

Dnešek byl ve škole krutej.. Psali jsme z dějáku (můj nejNEoblíbenější předmět) a z fyziky (tu mám naopak docela ráda). Měla jsem z toho nervy už o víkendu.. Fuj, jsem tak ráda, že mám tyhle dva testy za sebou. Obzvlášť ten děják. Ten test byl strašně těžkej (ta učitelka vždycky do testu vybere tu nejmíň podstatnou věc, zmíněnou jedinou větou v učebnici :/), očekávám nějakou špatnou známku.. Po škole jsem měla pěkně zkaženou náladu. Naštěstí dnešní počasí mě vytáhlo ven a šla jsem si zaběhat. Takže už mám zase dobrou náladu. :)

Mám tu pro vás několik super písniček! ;)

Takže, zaprvý písnička, která mi hraje právě teď. Připadá mi taková jarní.. :D

Ska-P - McdollarDál třeba písničky od The Beach Boys. To je tak skvělá skupina! :) Neznám od nich jedinou písničku, která by se mi nelíbila. Dávám sem třeba I Get Around.Potom třeba oldie Sweet - Fox On The Run.A ještě něco:
Našla jsem jednu novou fotku s Robem a slonicí Tai (která hraje ve WFE Rosie). Je to trochu.. zvláštní fotka. A přijde mi docela i vtipná... :D No, jsem na ten film fakt hodně zvědavá. Už jenom necelý dva měsíce... ;)


Nightwork - Andělská dívka

20. března 2011 v 20:23 | Markét |  Nightwork
Vím, že fanoušci skupiny Nightwork jejich novej klip už dávno určitě viděli, ale stejně ho sem dávám.. Chtěla jsem ho sem dát ještě před tim, než jsem jela na hory, ale nějak jsem to nestihla.. ;)

Takže, je to klip k písničce Andělská dívka. Natáčeli ho na Rhodosu, když tam byli všichni členové skupiny v srpnu na dovolené. Teprve na začátku března jsme se ho dočkali. :) V klipu si zahrála "Andělskou dívku" Vojtova (ex-?) přítelkyně Markéta Frösslová.

Původně byl na youtube jenom od 18-ti let, ale samozřejmě ho někdo stáhl a vložil na youtube ke shlédnutí pro všechny. Jsem zvědavá, jestli bude k vidění v televizi třeba na óčku nebo v t-musicu, když byl správně od 18-ti let.. :D

Je to taková parodie na skupiny typu Lunetic, Blue atd. :D Ten klip se jim moc povedl, hlavně na konci jsem se nasmála... :DBtw. Nevím jistě, jestli se Vojta opravdu s Markétou rozešel, ale na netu už delší dobu kolujou články, že teď Vojta chodí s Taťánou Vilhemovou (která je mimochodem vdaná a má děti)... Nevím, co je na tom pravdy.

"New" photo of Rob as Georges Duroy

18. března 2011 v 17:25 | Markét |  Bel Ami
Táákže: po dlouhý době nějakej článek.

Dneska jsem hledala, jestli už třeba neni trailer k Bel Ami nebo něco novýho a objevila jsem tuhle fotku. Možná jste ji už viděli. Já teda dneska poprvý. Pěkná fotka, ne? :)


Na Bel Ami se těšim asi víc než na WFE. Ale budem si muset ještě počkat, než to bude v kině... Zato na WFE se můžeme těšit už za dva měsíce a jeden den! ;)

Omlouvám se, že jsem tu zase takovou dobu nebyla... V neděli jsem se vrátila z lyžáku. Bylo to úúúžasný. :) Celej tejden jsme snoubordili, běžkovali, poslední den diskotéka.. :D Prostě super tejden. :)"Which one will we go now? The blue one or the red one?" "Mně je to jedno, třeba tu modrou." :)

5. března 2011 v 11:49 | Markét
Ahoj lidi! :) Vrátila jsem se z hor a už se mi strašně stejská... Bylo to nádherný! Krásnější hory jsem nikdy předtim nezažila. Dokonce jsme si to prodloužili do pátku a nejradši bych tam byla do neděle, ale zejtra už zase jedu se školou na hory. Bydleli jsme v moc hezkym hotelu Štumpovka (1140 m n.m.!!), odkud je krásnej výhled na Krkonoše a ještě dál - Rokytnice, Benecko, Ještěd, Trosky, Říp!...

výhled na sjezdovku pod hotelem a do daleka! :) vpravo na obzoru byl vidět Ještěd, vpravo Trosky a rovně do dálky Říp.. takhle krásně tam bylo každej den.


hotel Štumpovka - tuhle fotku jsem nefotila já.. moc hezký ubytování, výborně tam vařej - obrovský snídaně s domácíma rohlíkama a večeře o čtyřech chodech!! ale zase jsme nechodili na oběd :)


Hned kousek od hotelu byla sjezdovka Lysá Hora. Myslela jsem, že znám sjezdovky v Krkonoších docela dobře (Medvědín, Horní i Dolní Mísečky, Svatý Petr, Herlíkovice, Špindl atd.), ale fakt jsem se hodně mýlila. Na lepší sjezdovce jsem nikdy nejezdila. :) Opravdu Lysou Horu vřele doporučuju! Je to na jižním svahu, je tam jedna dlouhá červená sjezdovka, dvě černý a modrá sjezdovka, která se větví na několik tras. Ta modrá sjezdovka je nejdelší v Čechách, má 3200 metrů.


fotka z lanovky.. tam se jezdí takhle nad chaloupkou s komínama, ze kterejch se před rokem prej i kouřilo.. :D

Celej tejden od neděle jsme měli sluníčko. Každej den azuro. Teplo!! Nikdy mi nebylo na sjezdovce teplejc. :) Třeba v pondělí bylo 9°C! Prostě paráda. :) Čtyři dny jsem snoubordila. Taky jsme bobovali na brutálně prudkym zledovatělym kopci.. :D a pod hotelem byly zase ty úžasný houpačky, který tam byly i v létě! Myslela jsem, že je sundaj, ale naštěstí ne, a tak jsem se tam furt houpala na sluníčku.. Jsem docela opálená. :) To o mně nevíte - já miluju houpačky. :)houpačka a v pozadí chata Dvoračky a za ní kopec Kotel, kterej jsme mimochodem v létě sjížděli na kole... :D


V úterý jsme si to nejvíc užili. Jeli jsme já a kamarád spolu na lanovce a mě napad jeden ujetej nápad - mluvit spolu anglicky před Čechama, který jeli na lanovce s náma. :D Takže jsme spolu mluvili celou cestu anglicky a u posledního sloupu před výstupem jsme prohodili česky: "Tak jakou sjezdovku dáme teď? Červenou nebo modrou?" "Radši tu modrou, z červený mě bolí přední noha.." :D a ti dva Češi, co jeli s náma na lanovce, se na nás tak nechápavě otočili a totálně netušili!! :D To byla sranda.. :D Takhle jsme "napálili" hodně lidí.. :)

...Jak jsem psala, že v neděli vystupovali Nightwork v Harrachově a že je to jenom kousek od Rokytnice, tak nakonec jsme tam nejeli. V tu samou dobu nás vezla rolba do hotelu, takže by se to všechno nestihlo. Ale ani moc mi to nevadilo.

Vrátili jsme se domů teprve včera večer a protože už zejtra ráno jedu do Orlickejch hor se školou, tak pořád jenom perem oblečení a budu si znova balit. :)

Tak se mějte hezky. :)