Květen 2011

Pochod Praha-Prčice, ten mě láká nejvíce, zakoupím si střevíce a k cíli dorazím...

22. května 2011 v 13:52 | Markét
Kdo jste nepoznali, tak je to text písničky od Ivana Mládka.

Ano, včera jsem šla se dvěma kamarádkama pochod Praha-Prčice jako každý rok. Trasa byla dlouhá 30 km a ani mi to vůbec nepřišlo. Cesta utíkala hrozně moc rychle jako nikdy předtím. Počasí bylo úžasný, pro pochod jak stvořený. :) Asi tak po 10 km jsme se seznámily se dvěma klukama, se kterejma jsme šli až do cíle. Kupovali nám pivo, pak jsme zakotvili v lese a dali si vodnici... :D Bože můj, ještě vloni jsem byla TAK slušná!

Ale fakt jsme si to skvěle užili. S tím alkoholem a lidma, se kterejma se dá kecat, cesta utíká hodně rychle.. Do Prčic jsme dorazili asi v 6 hodin a dostali tu vytouženou botičku - tentokrát barvy modré. Pak jsme jely s kamarádkama domů vlakem (na černo :D) a dneska mě kupodivu ani nebolí nohy. :) Naopak mám hroznou chuť někam zase jít. Do přírody, někam daleko. :)

Zejtra nejdu do školy. Místo toho jdeme se třídou na prochajdu do botanky a pak asi 10 km takovej okruh přírodou poznávat rostliny, na který budem později psát poznávačku. Už se hrozně těšim! :) (Ne na tu poznávačku, ale na zejtra.)

Taky už se asi měsíc dělám se seminárkou na děják. Vybrala jsem si téma Římské umění, což je hezký, ale přece jenom už bych to chtěla mít hotový...

Ještě sem dám jednu super písničku. Je od kapely Franz Ferdinand, kterou jsem poslouchala, když jsem byla v 5. třídě na základce!! :D Já měla hrozně dobrej vkus v tý době, tyjo. :) Jednou jsem je slyšela v Medúze a pak jsem dlouho scháněla jejich cd. Teď je to uplně jednoduchý najít si na internetu písničku a stáhnout si ji. V tý době jsem to ale samozřejmě neuměla a tak mi dalo fakt hodně práce, než jsem to cd sehnala. Ale časem jsem na ně uplně zapomněla a nedávno jsem někde zase slyšela jejich písničku a už je zase poslouchám. :)


Vše nejlepší :D

13. května 2011 v 14:12 | Markét
Dneska - 13. května - slaví (už?!) 25. narozky náš milovanej Rob (no dobře, u mě už neni tak milovanej jako dřív... :D).

Všechno nejlepší mu přeju. :)

Byli jste už někdo na WFE? Já ještě ne. Ale možná pojedu v neděli, ale nevím to ještě jistě...

Dneska mám v plánu jít odpoledne na náměstí, kde se bude promítat na plátno hokej, mám docela strach z těch Švédů... A pak večer na oslavu 18tin jednoho kamaráda. (Možná, že bych se mohla napít i na počest Roba. :D)

Myslím, že už je taky čas se ozvat...

11. května 2011 v 22:51 | Markét
Zdravím!

Tady je to mrtvý... Nejradši bych blog smazala. Říkám to nerada, ale fakt mě to nebaví... :(

Že bych zase napsala, co je nového? Novejch je spoustu věcí. Hrozně moc se toho událo za poslední skoro měsíc (tak dlouho jsem tu nebyla?!). Za prvý, byly ty nejúžasnější velikonoční prázdniny, jaký jsem kdy zažila. Za druhý si užívám krásnýho počasí, jak to jenom jde. :) Za třetí miluju knížky od Petra Šabacha. Už jsem přečetla čtyři. Za čtvrtý jsme s kamarády oslavili čarodějnice v HODNĚ velkym stylu... :D Za pátý jsem se za minulý dva týdny hrozně zhoršila ve škole... :D Minulej tejden jsem dostala hned dvě čtyřky.. Ale nějak to neřešim. Za šestý - fandím českejm hokejistům!!! To jsou borci! Za sedmý jsem dneska dokreslila super velkej výkres, se kterým jsem po dlouhý době spokojená. :) A budu ho darovat jednomu kamarádovi. Za osmý mám hrozně moc novejch hudebních objevů (viz tohle, tohle, tohle a strašně moc dalších :)). Za devátý jsme dneska koukali ve škole o občance na film Český sen. Neviděli jste to někdo? Je to dost hustý... A za desátý? Už mě asi nic nenapadá. :) A nebo jo: Co je novýho u vás? :)

Zatím se mějte hezky.