Pochod Praha-Prčice, ten mě láká nejvíce, zakoupím si střevíce a k cíli dorazím...

22. května 2011 v 13:52 | Markét
Kdo jste nepoznali, tak je to text písničky od Ivana Mládka.

Ano, včera jsem šla se dvěma kamarádkama pochod Praha-Prčice jako každý rok. Trasa byla dlouhá 30 km a ani mi to vůbec nepřišlo. Cesta utíkala hrozně moc rychle jako nikdy předtím. Počasí bylo úžasný, pro pochod jak stvořený. :) Asi tak po 10 km jsme se seznámily se dvěma klukama, se kterejma jsme šli až do cíle. Kupovali nám pivo, pak jsme zakotvili v lese a dali si vodnici... :D Bože můj, ještě vloni jsem byla TAK slušná!

Ale fakt jsme si to skvěle užili. S tím alkoholem a lidma, se kterejma se dá kecat, cesta utíká hodně rychle.. Do Prčic jsme dorazili asi v 6 hodin a dostali tu vytouženou botičku - tentokrát barvy modré. Pak jsme jely s kamarádkama domů vlakem (na černo :D) a dneska mě kupodivu ani nebolí nohy. :) Naopak mám hroznou chuť někam zase jít. Do přírody, někam daleko. :)

Zejtra nejdu do školy. Místo toho jdeme se třídou na prochajdu do botanky a pak asi 10 km takovej okruh přírodou poznávat rostliny, na který budem později psát poznávačku. Už se hrozně těšim! :) (Ne na tu poznávačku, ale na zejtra.)

Taky už se asi měsíc dělám se seminárkou na děják. Vybrala jsem si téma Římské umění, což je hezký, ale přece jenom už bych to chtěla mít hotový...

Ještě sem dám jednu super písničku. Je od kapely Franz Ferdinand, kterou jsem poslouchala, když jsem byla v 5. třídě na základce!! :D Já měla hrozně dobrej vkus v tý době, tyjo. :) Jednou jsem je slyšela v Medúze a pak jsem dlouho scháněla jejich cd. Teď je to uplně jednoduchý najít si na internetu písničku a stáhnout si ji. V tý době jsem to ale samozřejmě neuměla a tak mi dalo fakt hodně práce, než jsem to cd sehnala. Ale časem jsem na ně uplně zapomněla a nedávno jsem někde zase slyšela jejich písničku a už je zase poslouchám. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karr Karr | Web | 29. května 2011 v 14:29 | Reagovat

Teda, koukám že ten pochod je nějaký populární :D Budu si to muset vygooglit..
Ale zní to, jakože sis to suprově užila. Docela ti závidím, my tady ve varech máme akorát oplatky ze kterých se tloustne a prameny, ze kterých se zesereš.. :DD

2 B. B. | Web | 31. května 2011 v 14:36 | Reagovat

No jeje, pochod, to mi povídej :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama