Červenec 2011

Vlastně nevim,

2. července 2011 v 1:54 | Markét
jestli se raduju nebo smutnim, že už začaly prázdniny. Ale dobře no, asi mám spíš radost, ale na druhou stranu.... Ach jo. Loni jsem taky měla depky, když skončil školní rok, ale to bylo NIC v porovnání s letoškem. Ten minulej článek sem radši smazala, byl moc osobní, až teď mi nějak došlo, že bych to neměla takhle zveřejňovat... V den, kdy sem to psala, sem měla holt slabé chvilky. :)

Ale nebudu tu psát nějaký smutný řeči. Jsou prázdniny, musíme se všichni radovat (i já!!!). Před chvílí sem se vrátila z jedný pařby. Hrálo tam několik kapel, bohužel sem stihla jen dvě, ale stály za to. Jednu z nich určitě znáte - Peshata. Docela dost to rozjeli. :)

Zejtra (vlastně už dneska, doprčic, musim vstávat brzo ráno! :-O) jedu na Moravu, kde budu do středy. Nějak se mi tam vůbec nechce. Ach jo. Pak sem pár dní doma, máme slučák se základkou, pak jdu na třídenní fesťák, pak hned jedu na tejden na Křivoklátsko, pak sem zas doma, pak snad budeme u kamarádky na chatě a pak bych si přála dovolenou u moře, ale to vážně netuším, jestli se mi poštěstí... A ještě shánim na srpen brigádu - bohužel stále bez úspěchu. Takhle když to napíšu, tak to vypadá, že mám docela nabitý prázdniny, ale mně příde, že toho právě moc nemám. Hlavně se nechci o prázdninách nudit!!!

Ještě se tu musim zmínit o hudbě, kterou momentálně hodně poslouchám. Znáte Vladimíra Mišíka? Zná ho bohužel (nebo bohudík? aspoň nepatří do mainstreamu) jenom málo lidí a spíš starší generace. Já jeho hudbu poznala poprvé teprve 14. dubna tohohle roku.. Čekujte tuhle krásnou píseň. Dovoluji si o ní prohlásit, že je to moje NEJOBLÍBENĚJŠÍ česká písnička vůbec.

Ach. To je něco neuvěřitelnýho... Neznám nic krásnějšího.


Jo a vlastně co výzo? Já, jak už sem psala, měla průměr spíš chvalitebný než výborný no (přesněji řečeno 1 trojka, 5 dvojek, zbytek jedničky), zase mi vyznamenání uteklo o takovej kousek.

Musim jít spát. Zejtra vstávám brzo ráno a skoro ještě nemám ani sbaleno... Přeju vám krásný prázdniny, užívejte si je co nejvíc to jde!!! :)