Srpen 2011

Myslím, že je čas se zase ozvat

26. srpna 2011 v 21:48 | Markét
a myslím, že je k tomu právě teď ten nejvhodnější okamžik za celý prázdniny.

Snad poprvý tak za dva tři měsíce trávim páteční večer doma a mám z toho neskutečný deprese. Ach, ach, ach. Dneska je nejteplejší den v roce (takže určitě i noc) a já sem zavřená doma. Navíc z okna slyšim hudbu a ruch z ulic.. Strašně to provokuje. Mám totiž tak trochu zaracha.. (Všimli jste si někdy, jak je slovo ,zaracha´hrozně divný?!) Ven totiž chodim skoro každej večer, ale to by ještě tolik nevadilo, protože se většinou vždycky vrátim domů do půlnoci, jen občas se zdržím déle.. Ale včera jsem se - jako každej den v posledním týdnu - jela koupat na jednu pískovnu.. s mým klukem.. a ujel nám vlak, pak další měl zpoždění, nějak se mi na sluníčku přehřál mobil a neukazoval nepřijaté hovory (znáte to určitě - ty debilní náhodičky) a přijela sem domů v půl desátý a protože sem neuklidila, než sem odjela, tak byly hrozný řeči a holt dneska nesmim večer vůbec nikam.. Takže jsem musela s kamarády na pivo už odpoledne. :) Né, že bych bez toho nemohla bejt, ale v tomhle vedru je hrozně příjemný si dát něco dobrého studeného k pití.. ;)

Je strašně zajímavý, že jsem se za prázdniny seznámila s hrozně moc lidmi a docela dost jsem změnila své kamarády. Za posledních pár týdnů se nacházim hlavně v mužské společnosti - s mým klukem, se stejně starejma klukama z gymplu i s gympláky, kteří odmaturovali. Hrozně moc mi to vyhovuje. Třeba v úterý jsem byla večer venku s šesti klukama jako jediná holka a byla to paráda. Nebo před týdnem jsem byla na grilovačce s mým klukem a jeho kamarády - tam jsem byla zase jediná (bejvalá) prvačka mezi (bejvalými) čtvrťáky.

A dneska - když je venku zrovna TAKOVÝ vedro - musim tvrdnout naprosto zbytečně doma. Ach, to je tak nezáživný, že jsem dokonce šla i na svůj blog, na kterém jsem nebyla už tak dlouho...

Taky bych mohla napsat nějaký další zážitky za prázdniny. Úplně nejkrásnější zážitky mám z festivalu Mighty Sounds. Kdo chcete, vygooglete si to. Je to fesťák, kde převažuje hlavně SKA a PUNK hudba, ale bylo tam i nějaký reggae a rock. Počasí nám vyšlo naprosto skvěle a zapařili jsme jako nikdy jindy. Taky jsem byla s rodinou na Moravě a na Křivoklátsku, jak jsem psala v minulém článku (starém skoro dva měsíce). To bylo celkem fajn, ale já jsem stejně nejradši třeba v mym městě s mými kamarády.

Po Mighty byl z celých prázdnin asi nejlepší taky tenhle tejden. Každej den nad třicet stupňů, každej den koupání, každej den venku do noci jen v šatech.. A teď už zbejvá jen pět dní. Ty bych si ráda užila, ale vůbec netušim, do kdy bude trvat to moje zaracha. A neodvažuju se zeptat.

Nebudu psát: "doufám, že jste si užili prázdniny...". Já doufám, že si STÁLE užíváte prázdniny! ;) Já patřim k lidem, kteří si užívaj, dokud to jde.

Kdyžtak napiště komentík, potěší to. :)