Říjen 2011

Konec

7. října 2011 v 22:35 | Markét
Já teda nevim, jestli jste to všichni už uhodli, nebo si někdo třeba stále myslel, že s blogem budu pokračovat, ale pravda je taková, že fakt NE.

Nejspíš si tenhle článek stejně už nikdo nepřečte, poněvadž sem už stejně skoro nikdo nechodí.

Nad timhle blogem jsem strávila neskutečný množství hodin a co z toho? Téměř nic. Potkala jsem tu sice mnoho skvělých lidí, se kterými jsem se později i poznala osobně a stále jsem s nimi v kontaktu a moc si toho vážím. Jinak je to ale nehorázné promrhání života. Ostatně, to je i všechno další virtuální.. Facebook a jiný zbytečnosti.

A abych potěšila některé fanoušky osobnosti tohoto blogu - Roberta Pattinsona, tak se podržte - přesně včera mi téměř po dvou a půl letech přišel poštou autogram od koho jiného než Roberta Pattinsona.

Je to hrozně divný, když vám přijde pod ruku něco, po čem jste ještě před dvěma lety šíleli jako o život a teď, když to máte, tak se tomu spíš smějete a moc nechápete sami sebe před dvěma lety...

Holt platonická láska dokáže býti hodně silná...

Takže já se s vámi loučím, pokud tu teda je stále někdo z těch původních návštěvníků blogu, kterých si vážím a přeji vám to nejlepší do života...

Blog asi nesmažu, pořád sem chodí celkem hodně fanoušků R. P., ale promazala jsem rubriky.. ať tu nezůstane nic o mé osobě. Teď mě tak napadá..

"It´ll be like.. I´ve never existed.." (-New Moon :D)

Tak tedy - na shledanou? Nebo jak se loučí na internetu?