Nightwork

Nightwork - Andělská dívka

20. března 2011 v 20:23 | Markét
Vím, že fanoušci skupiny Nightwork jejich novej klip už dávno určitě viděli, ale stejně ho sem dávám.. Chtěla jsem ho sem dát ještě před tim, než jsem jela na hory, ale nějak jsem to nestihla.. ;)

Takže, je to klip k písničce Andělská dívka. Natáčeli ho na Rhodosu, když tam byli všichni členové skupiny v srpnu na dovolené. Teprve na začátku března jsme se ho dočkali. :) V klipu si zahrála "Andělskou dívku" Vojtova (ex-?) přítelkyně Markéta Frösslová.

Původně byl na youtube jenom od 18-ti let, ale samozřejmě ho někdo stáhl a vložil na youtube ke shlédnutí pro všechny. Jsem zvědavá, jestli bude k vidění v televizi třeba na óčku nebo v t-musicu, když byl správně od 18-ti let.. :D

Je to taková parodie na skupiny typu Lunetic, Blue atd. :D Ten klip se jim moc povedl, hlavně na konci jsem se nasmála... :DBtw. Nevím jistě, jestli se Vojta opravdu s Markétou rozešel, ale na netu už delší dobu kolujou články, že teď Vojta chodí s Taťánou Vilhemovou (která je mimochodem vdaná a má děti)... Nevím, co je na tom pravdy.

Pozor, všichni Nightwork fanoušci! :D

26. listopadu 2010 v 18:42 | Markét
Jestli máte rádi kapelu Nightwork, tak se koukejte dneska od 21:25 na čt2!
Bude tam hodinový záznam z jejich koncertu, kterej proběhl 13. října 2010 v Praze v Incheba areně. :)

Já tam byla (i když to tu píšu už asi po padesátý :D) a bylo to úžasný! :) Hrozně se na to dneska těšim, dokonce ani nikam večer nejdu, abych se na to koukla. :D
about-rob-pattinson.blog.cz

Koule.cz: video z koncertu Nightwork

20. října 2010 v 14:48 | Markét
S koncertem Nigtwork, kterej se konal před tejdnem, vás budu otravovat asi ještě dlouho... :D

Tohle video přináší Koule.cz - internetová stránka, která sponzorovala koncert.
Je to skvělý video, jsou tam rozhovory s Vojtou, Kubou a dalšími členy Nightwork a prostě super záběry z koncertu. :) Určitě se na něj koukněte. ;)

DYKtátor Underground

16. října 2010 v 20:29 | Markét
Dávám sem video z úžasnýho středečního koncertu Nightwork! Je to úplnej začátek koncertu, kdy tam Vojta zpíval v jeho supermanovskym oblečku. :D


Časem přidám další... Mimochodem, bude v prodeji celý záznam z tohohle koncertu na dvd... Datum vydání brzo zveřejní Nightwork na jejich oficiálních stránkách nightwork.cz. :)

Hlasujte pro Nightwork a Vojtu :)

16. října 2010 v 19:49 | Markét
Nějak mě to nenapadlo sem napsat, teprve dneska, když jsem přes blog narazila na jednu fanynku Vojty a Nightwork, mi došlo, že bych to sem měla taky napsat. :)


Jestli máte taky rádi skupinu Nightwork nebo Vojtu Dyka, můžete je podpořit hlasovánim v Hudebních cenách Óčka a v Českém Slavíku Mattoni 2010.


Nightwork byli nominováni v Hudebních cenách Óčka v kategorii skupina roku.
Pokud chcete hlasovat, pošlete smsku ve tvaru HCO 12

A ještě v kategorii Pop-dance, kde můžete hlasovat smskou ve tvaru HCO 18.


Vojta byl nominován v kategorii zpěvák. Hlasujte pro něj ve tvaru HCO 2.

Všechny tyhle smsky posílejte na číslo 900 11 09.


Dále byli Nightwork (v kategorii skupina) a Vojta (v kategorii zpěvák) nominováni v Českém Slavíku Mattoni 2010. Ale protože je to hlasoání takový složitý a nechce se mi to tu popisovat, tak si to přečtěte tady. :)

Mimochodem, loni vyhráli Vojta i Nightwork ve Slavíkovi v kategorii Skokan roku. :)

Nightwork - Tepláky

16. října 2010 v 16:12 | Markét
Takže sem dávám slíbenej nejnovější klip od Nightwork. Je to jejich první klip k novýmu cd Tepláky aneb kroky Františka Soukupa. Písnička se jmenuje samozřejmě Tepláky. :D

Poprvý jsem ten klip viděla na středečnim koncertu v Praze. Je fakt luxusní! :D A ta písnička je skvělá! :) Obzvlášť ten text!

Všem to tam moooc sluší! :D :)

Nightwork - Maja

15. října 2010 v 15:09 | Markét
Tuhle písničku taky možná znáte. Je to přezpívaná verze Včelky Máji. :)

Má úplně jinou melodii, ale stejný slova. Mám jí fakt ráda a ten klip je super, i když Nightwork o ní na svých stránkách píšou, že vznikl za necelých 20 minut a že ostatně podle toho trochu i vypadá...

Je pravda, že je hodně jednoduchej, ale v tom je originální. Všichni tam jsou tak uvolněný a Vojta tam zpívá s ovladačem na televizi a ty jeho a Kuby zuby nemaj chybu. :)

Vojta, Kuba, Kuba, Honza, Ondra, Franta

15. října 2010 v 14:38 | Markét
Biografie české skupiny Nightwork
zkopírovaná z jejich oficiálních stránek www.nightwork.cz.
.....................................................


Jsme skupina, která se snaží v první řadě rozveselit a pobavit publikum. Důvodem tohoto směru je fakt, že herci/muzikanti inklinují míchat obě profese dohromady a nacpat do vystoupení něco navíc, dobrým modelem se zdá být parta "polocvoků" kteří se nestydí za svojí demenci - lidé se mají alespoň o čem bavit. Od tohoto bodu se odvíjí celá naše snaha jak po stránce koncertní, tak i hudební.
Mezi písně, které jsou nejvíce platné tomu kam směřujeme, patří koleda V
ánoční čas, remake písně Včelka Mája a novinka Globální oteplování-Já jsem Gay, která vznikla ve čtyřech jazykových mutacích. Velká část našeho repertoáru je taneční h
udba, která je inspirována discofunky ze 70 lety, dále písně na africké a jihoamerické motivy a sem tam zabrousíme do operní scény. Písně které hrajeme jsou převážně autorské, využívající současná hudebními aranžmá a elektronické zvuky.

Členové:

Vojta Dyk - zpěv
Kuba Prachař - zpěv, kytara
Honza Maxián - zpěv, klávesy
Franta Soukup - zpěv, rap, klávesy
Ondra Sluka - bicí
Kuba Antl - baskytara
about-rob-pattinson.blog.cz
 
 

Reklama