Rob's music

Rob's musical debut

5. srpna 2010 v 16:05 | Markét
Objevilo se nový video, který představuje Robovu novou písničku... Teda neni moc nová, je z ledna, ale až teď byla zveřejněna. Jmenuje se Songs from a room. Docela se mi líbí, ale myslim, že to rozhodně nemá na Let me sign ♥ nebo Never think...

Rob's music

22. května 2010 v 12:08 | Markét
Dokážete si představit Roberta Pattinsona, jak rapuje místo Ludacrise na albu Justina Biebra? To by mohlo být možné, kdyby pokračoval ve své hudební ambici jako teenager.

"Kdysi jsem chtěl být rapper, bylo mi asi 14," prozradil krásný upír. Sice si tuto kariéru nezvolil, ale i tak se stále pohybuje v hudebním průmyslu. Jeho píseň "Never think" patří do soundtracku Twilight, ale k naší smůle nejsou žádné plány, že bychom ho slyšeli i na soundtracku k Eclipse.

Je to trochu překvapivé, že Rob chce stále pokračovat vzhledem k tomu, jaké jsou jeho hudební styly a jaké jsou současné žánry. "Mám rád starý blues. Miluji Van Morrisona. Roky jsem byl Van Morrisonem posedlý a také chlápkem jménem Terry Reed, zpěvák v 70.letech"

Britská ikona také dává důvěru svým přátelům, kteří zavádějí novou píseň. "Mnoho z mých přátel jsou muzikanti, hodně poslouchám jejich tvorbu."

On se pravděpodobně odkazuje na hudební nadání svých kolegů. Jackson Rathbone říká: "Bylo hodně nocí, kde jsem se těšil z hraní na kytaru, Nikki Read a Kristen Stewart zpívaly a hrály na kytaru, a Rob zpíval a hrál na kytaru a všichni zpívali s ním. Jsme The Cullen Family Band!"

zdroj: moje zlato Deedou :)

Docela zajímavej článek... To je dobrý, The Cullen Family Band! :D No, je fakt škoda, že Rob zase nebude na soundtracku... :( Tak snad v Breaking dawn! :) Já mám jeho písničky moc ráda. ♥

I'll be your lover too

13. května 2010 v 15:44 | Markét
Už jsem sem dlouho nedávala žádný Robovy písničky... Tak vám sem dávám krásnou písničku I'll be you lover too. :) Tuhle písničku mám moc ráda a ve videu je spousta krásnejch fotek. :)

Robert Pattinson vydá cd?

13. března 2010 v 19:50 | Markét
Nechal se slyšet: "Chce se mi vydat vlastní album ke konci roku.Všichni mý kamrádi nahrávají svá CD a mě to štve!Ale nemůžu dělat dvě věci najednou.Nechápu lidi ,jako je Jennifer Lopez zvládá hrát a k tomu zpívat.Já bych si sám říkal ´Nemůžu..´ Ale optimisticky přijdu na to,jak to dát dohromady."
"Ano píšu písničky,to je pravda.Ještě nějaké napíši co nejrychleji,až dokončím promoci svých filmů,ale předtím nic nechci dělat.Nechci vydat album,na kterém by bylo napsáno : Od upíra z Twilight.Kdyby se to vydalo ,nebylo by na tom mé jméno ani obrázek.Všichni by byli zaujatí.Nikdo by to neposlouchal!"


Bylo by super, kdyby vydal cédéčko. :) Já mám ráda sice jenom 3 jeho písničky - Let Me Sign, Never Think a Stray Dog, znám i další, ale ty se mi moc nelíbí... možná to je tim, že je mám stažený jenom jako nějaký nahrávky a neni to ono... ale kdyby vydal cd, to by bylo super! :)
Pak by mohl jet na nějaký turné a třeba by se zastavil v ČR... :D to je můj sen... setkat se s ním... ♥

Chokin' On The Dust feat Robert Pattinson ♥

25. prosince 2009 v 22:59 | Markét =)
Tahle skvělá písnička je ze skvělýho filmu How To Be, kde hraje Rob!!! :)


Je fakt supeeer! :)

Robert Pattinson - I Was Broken

17. listopadu 2009 v 12:53 | Markét =)
Tahle písnička je na můj vkus moc pomalá a dlouhá, ale taky si jí občas pustim...

Robert Pattinson - Stray Dog

17. listopadu 2009 v 12:47 | Markét =)
Tahle písnička je jedna z mejch nejoblíbenějších od Roba... :)

Let me sign

7. listopadu 2009 v 17:09 | Markét
Let me sign od Roba... Ta se mi líbí ze všech nejvíc od něj :)... ale je škoda, že je tak krátká nebo spíš, že tam zpívá jenom chvíli... :(

Never think

7. listopadu 2009 v 17:03 | Markét
Dávám sem krásnou písničku Roba - Never think. Tahle písnička zazněla v Twilight ve scéně u večeře v Port Angeles. :)

 
 

Reklama